Bursa’nın eğitim çınarı olarak gösterilen okulumuzdan 2000-2001 eğitim öğretim yılında büyük bir başarı ile mezun olan ve üniversite eğitimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinde (Mekteb-i Mülkiye) tamamlayan değerli mezunumuz Sayın Emrah Lafçı, İşletme Yönetimi Yüksek Lisansını MBA/Bahçeşehir Üniversitesi ve University of Amsterdam (MSc in International Finance) tamamlamıştır.
İş yaşamına Garanti Bankası’nda müfettiş olarak başlayan Sayın Emrah Lafçı, Türkiye’nin her bölgesinde 100’e yakın şube ve genel müdürlük birim denetimlerinde yer almıştır. Garanti Bankasının eğitim birimlerinde (Temel Bankacılık, Türev Ürünler, Yatırım Ürünleri, Şube Bilançosu ve Karlılık vb) eğitimler vermiştir ve Garantibank International Amsterdam’da çalışmıştır.
Sayın Emrah Lafçı eğitim ve finansal danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra şirket etkinlikleri ve konferanslarda ekonomi ve finansla ilgili konularda konuşmacı olarak davetler almakta ve ekonomi kanallarında değerli yorumları izleyici ile buluşmaktadır.
SMMM (Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik), CIA (Ceritified Internal Auditor) Sertifikalı İç Denetçi, CFA (Chartered Financial Analyst) L2 Candidate sertifika ve ruhsat sahibi olan mezunumuz ayrıca Sermaye Piyasası Lisanslama; 3. Seviye (İleri Düzey)Türev Ürünler, Kredi Derecelendirme, Kurumsal Yönetim Derecelendirme lisanslarına da sahiptir.
Değerli mezunumuz Ekonomist Sayın Emrah Lafçı’yı sağlıklı günlerde okulumuzda konuk etmekten büyük bir onur ve gurur duyacağız.

Hakkımda


https://www.dunya.com/yazar/emrah-lafci/1123