Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalı Öğretim Üyesi Profesör Doktor Sayın Canan Ersoy
Kalp Damar ve Cerrahi Uzmanı Profesör Doktor Sayın Tamer Türk
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Sayın Elif Öye
Nöroloji Uzmanı Sayın Asuman Ali
Çocuk Onkoloji Uzmanı Sayın Elif Kazancı
Genel Cerrahi Uzmanı Sayın Ersin Özgören
Eczacı Sayın Gökhan Üstünler
Beslenme ve Sağlık Uzmanı Sayın Ayça Alara Aycan
Endüstri Mühendisi Sayın Sevgul Alper
Yüksek Elektrik Mühendisi Sayın Hikmet Mahanoğlu
Makine Mühendisi Sayın Hakan Cangül
Mimar Sayın Engin Küçük
Bursa Bölge Adliye Hakimi Sayın Abdülhamit Erdem
Avukat Sayın Mehmet Ege Yolcu
Klinik Psikolog Sayın Candan Dönmez

Tan Anadolu ve Fen Lisesi 11. sınıf öğrencilerimiz, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Birimi tarafından düzenlenen ‘’Meslek Tanıtım Seminerinde”  Tıp, Mühendislik, Hukuk alanlarında İş’in profesyonelleri ile bir araya geldiler.
Program konuklarımızın okulumuzun konferans salonunda kısaca kendilerini tanıtan konuşmaları ile başladı. Konferans salonunda ki programın sona ermesi ile konuklar öğrencilerimiz ile birlikte, kendileri için ayrılan sınıflara geçerek, aldıkları üniversite eğitimi, çalıştıkları alanlar, tıp biliminin ilerlemesinde doktorların görev ve sorumlulukları, mühendislik, hukuk gibi bir çok konuyu hazırladıkları slaytlar eşliğinde sunarak, öğrencilerimizin sorularını yanıtladılar.
Tan Okulları Genel Müdür Yardımcısı Osman Doğdu ve Tan Liseleri Müdürü Selda Beyazıt program sonunda konuklarımızı sunum yaptıkları sınıflarda ziyaret ederek, kendilerine çiçek takdim ettiler.