Tan Anasınıfı 6 yaş grubu öğrencilerimiz okulumuzda düzenlenen törenle keplerini fırlatarak mezun oldular!
Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan törenimiz, Tan İlkokul Ortaokul Müdürümüz Eyüp Adıbelli’nin kürsüden öğrencilerimize ve velilerimize seslendiği konuşması ile devam etti. ”Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı aydınlık yolda ve gösterdiği hedefler doğrultusunda durmadan yürüyecek aydınlık meşaleler olmak için ilk adımlarını atan çocuklarımız, bugün onları çağdaş eğitimlerini devam ettirecekleri bir üst basamak olan ilkokulumuza uğurluyor olmanın gurur ve sevincini hep birlikte yaşıyoruz.” dedi.
Törenimiz öğrencilerimizin muhteşem müzik, dans, bale ve halk oyunları gösterileri ile devam etti. Kalplerindeki ritmi bizlere hissettirmek üzere Müzik öğretmenleri Deren Yılmaz yönetiminde prodigies, bells, boomwhackers ile hot cross buns ve ritim enstrümanlarıyla friend like me, beden perküsyonu sunumları sonunda ” Atatürk Çocukları ” isimli şarkıyı büyük bir coşkuyla söylediler.
Öğrencilerimizin Bale, Modern Dans ve Halk Oyunlarından oluşan muhteşem gösterilerini heyecanla izledik. Ortaokul Halk Oyunları ekimiz gösterileriyle törene coşku ve renk kattı.
2021-2022 eğitim öğretim yılı Tan Anasınıfı 6 Yaş mezuniyet töremiz; Tan Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Akyollu, Tan Okulları Genel Müdürü Can Akyollu, Okul Doktorumuz Doktor Erkan Doğdu, Tan İlkokul Ortaokul Müdürü Eyüp Adıbelli, Tan Liseleri Müdürü Selda Beyazıt’ın öğrencileri tebrik ederek, mezuniyet belgelerini vermesi ve minik öğrencilerimizin heyecan ve coşku ile keplerini havaya fırlatmaları ile son buldu.